Služby

Dělat toho v internetovém marketing lze mnoho. Každý navíc potřebujeme něco jiného a naše podnikání mají svá specifika. Proto přináším následující přehled služeb. Vybrat si tak můžete přesně to, co aktuálně potřebujete.


Kompletní správa online marketingu

Pro ty, kteří to myslí s propagací na internetu vážně. Postarám se o vaše celkové vystupování na internetu. Zajistím vše, od plánování strategie, přes realizaci reklam, dobíjení kreditu až po vyhodnocení a optimalizaci. Nebudete tak muset nic řešit a měsíčně si jen přečtete vyhodnocení, kolik objednávek či poptávek jsem vám pomohl získat. Naplno se tak budete moci věnovat svému podnikání a jeho růstu.


Pracuji za měsíční paušál a jeho nacenění je vždy individuální, protože pro každého míchám ten správný mix možností internetového marketingu.


Analýza webové stránky

Podívám se na vaše webové stránky zkušeným okem marketingovým. A to rovnou ze dvou pohledů. Nejdříve z uživatelského hlediska, takže zjistíte, zda návštěvníkům zbytečně nekomplikujete cestu k dokončení objednávky. A pak i z technického pohledu, zda se váš web bude líbit vyhledávačům z hlediska SEO či rychlosti načítání.

Dostanete ode mne několikastránkový dokument s doporučení, co změnit a proč. Též rovnou poradím, jak to udělat, abyste měli minimum práce.


Poradenství

Trápí vás pokles počtu objednávek, objevila se nová konkurence či chcete jen zjistit, co vše se v online marketingu dá dělat? Nebo rozjíždíte nový web a potřebujete k němu marketingovou strategii? Pojďmě se setkat a společně to prokonzultovat.

Před samotnou schůzkou vás požádám o nastínění problému, abych se mohl připravit.


Cena za hodinu: 800 Kč bez DPH

A jak klientům pomáhám?
Podívejte se na konkrétní řešení.