Pohádka o mém životě

Malý František Rajtmajer

To jsem ještě neuměl říct R, což s mým jménem stálo za to.

2001 puntik
Byla středa, půl jedné odpoledne, někdy koncem minulého tisíciletí, když jsem se vyloupl na tento svět. Po vítání občánků se díky mně počet obyvatel naší vsi v podhůří Šumavy zvedl na 16. Jinošské roky jsem trávil stavěním bunkrů v lese a konstrukcí motokár na nožní pohon.

Když jsem roku 2001 poprvé usedl k počítači s vytáčeným internetem (vzpomínáte na ten zvuk?), ještě jsem netušil, že mě ta šedivá blikající krabice bude živit.
2013 puntik

Zkušenosti s marketingem

Po nástupu na Západočeskou univerzitu v Plzni jsem dobrovolničil pro studentskou organizaci IAESTE a stal se pravidelným dárcem krve. Jelikož válení se u bazénu nebylo pro mě, hned po prváku jsem absolvoval stáž na oddělení marketingu v IBM Česká republika, kde jsem měl na starosti přestavbu produktového webu.

Léta páně 2013 jsem sbalil do uzlíčku šest plechovek piva a vydal se na pracovní stáž do jižní Indie, kde jsem na Manipal Institute of Management vypotil studii na téma Jak by firmy měly využívat sociální média.

Marketingová stáž v Indii

Marketingová stáž v Indii, 2013.

2015 puntik

Začátek podnikání v online marketingu

Když jsem se takhle jednou v pátek odpoledne nudil na semináři o podnikání, tak mi došlo, že bych to mohl všechno splácat dohromady. A pak přišli první klienti, volné chvíle jsem věnoval dalšímu vzdělávání až mě víc a více začalo bavit, že svou prací skutečně pomáhám klientům vydělávat peníze.

2014 puntik

Weby

Jak studia informatiky na Fakultě aplikovaných věd pokročila, přišel čas na nějakou tu pracovní zkušenost. A tak jsem se vrhl na stavbu webů pro plzeňskou firmu ORGIS IT díky čemuž jsem začal přičichávat k webům nejen po programátorské stránce, ale hlavně jsem se dozvěděl, jak dělat weby tak, aby byly snadno použitelné.
2016 puntik

Nabírám obrátky

Ozývají se noví a noví klienti a tak jsem se do online marketingu pořádně opřel. Vytvořil jsem brand rajtmajer.cz, nechal si udělat nový web, absolvoval certifikace a rozšířil nabídku svých služeb.

Nejvíce mne ale těší, že klienti jsou z mé práce nadšeni, protože jim pomáhá s růstem.
puntik

A to je to, co mě pohání dál.
Když při zasílání reportu vidím, že jsem klientovi zvýšil tržby z internetu.

A co vy? Stanete se součástí mé pohádky?

Psát další kapitolu